Biz Kimiz

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.!

Bronz Medya Kurumsal Biz Kimiz

Bronz Medya Kurumsal Biz Kimiz

Biz Kimiz

Herşey bir heyecanla başladı, dijitalleşen dünyada ilerleyen teknolojiler ile değişen pazar yerleri artık akıl almaz bir hıza ulaştı. Globalleşen dünyada hızlı gelişen teknoloji etkisiyle ürün göndermek, tedarik etmek artık çok daha kolaydı. Ülkeler arası seyehatler ile bir çok ticaret insanı hem tedariklerini hemde üretimlerini geliştirdi. İlerleyen makine gücü tasarımları tetikledi üretilen ürünlerle beraber bir tasarım yarışıda bu rekabeti doğurmuş oldu.

 

Bronz medya grafik tasarım örnekleri 02  Bronz medya grafik tasarım örnekleri 03

 Bronz medya grafik tasarım örnekleri 05  Bronz medya grafik tasarım örnekleri 04

İnternetin yaygınlaşması akıllı telefonların artık her insanın ve yaş grubunun iletişimde olması dijital dünyada büyük bir hacime yol açtı. Facebook, instagram, twitter, linkedin gibi sosyal ağlar ve Google gibi büyük bir arama motoru görsel dünyanın akıl almaz bir potansiyelini ortaya çıkardı. İnsanlar günün büyük bir bölümünü sosyal ağlar ve iletişime yarayacak mecralarda geöirmeye başladı. Arz talebin artmasıyla dijital pazar yerleri ve eticaret siteleri ticarethanelerin olmaz ise olmaz haline geldi.

İşte biz tam bu esnada firmaların ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda faaliyete geçtik. 2012 yılında başladığımız bu serüvene Bronz Medya olarak kurucumuz Celal DÜNDAR tarafından faaliyete geçirildi. Kurumsal firma prensibimiz ile bu güne kadar sorunsuz bir disiplin anlayışı ile makalarımızı büyütüyor ve faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Faaliyet alanlarımızda bir markanın ihtiyacı olan; Kurumsal kimlik tasarımı, Web tasarımı, Seo çalışmaları, E-posta pazarlaması, Kurumtal tanıtım filmleri, Ürün çekimleri, Google ads danışmanlığı, Fotoğraf çekimleri, Marka tescilleme ve Metin yazarlığı gibi birçok alanda faaliyetlerimizi hız kesmeden profesyonelce sürdürüyoruz.

Bronz Medya olarak geçmişten gelen sektör tecrübesi ile digital dönüşüm yolculuğunuzda katma değerli, yenilikçi ve rekabetçi reklam çözümleri üreterek her zaman markanızı yıldızlaştıracak ve bu pazarda sizlerin de olmanızı sağlayacağız.
 

— İşinizi büyütmek için tüm hizmetlerimizle markanızın yanındayız.!Sayfa Bronz Medya tarafından 22.11.2021 14:54:50 tarihinde oluşturuldu. Bu sayfa ve içerikleri dijital zaman damgası ile korunmaktadır.

Dijital Pazarlama Projenizi Şimdi Başlatın!

Dijital dünya sizleri bekliyor. Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Whatsapp İletişim