Google Adwords Danışmanlığı

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.!

Bronz Medya Hizmetlerimiz Google Adwords Danışmanlığı

Bronz Medya Hizmetlerimiz Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı

Google milyonlarca kişinin ziyaret ettiği dünya genelinde geniş çaplı bir arama motorudur. Günümüz şartlarında internetin ve akıllı telefonların artması ile internetteki pazar hacmi ciddi anlamda artmıştır. Bu potansiyeli daha fazla müşteri edinmek amacı ile arama motorlarında yapılan reklamlara adwords reklamları denmektedir. Adwords kısacası kullanıcıların arama yada öğrenmek istediği konularda en üst sırada çıkma işlemidir.

Google adwords, internet reklamcılığı görsel, metin ve video gibi alanlarda çokca sık tercih edilmektedir. Tüm reklamlarda minumum bütçe ile maximum en yüksek tıklama sayısına ulaştırıyoruz. Oluşturulan reklamlardaki kampanyalarınızın daha fazla verimli olması için dönüşüm izleme oranları ile verimliliğini arttırıyoruz. Satışa yönelik oluşturulmuş sayfalarız ile belirleğimiz anahtar kelimeleri kampanyalarınıza oluşturarak daha fazla verim almanızı hedefliyoruz. Google arama motorlarında yayınladığınız google reklamlarıyla her alanda ürün yada hizmetinize kolayca ulaşabilirsiniz. Adwords reklamlarınızın en yüksek kalite puanı alacak şekilde oluşturarak pazarlama amacınız doğrultusunda en doğru ziyaretçiyi mininmum bütçeler ile maximum kazançlar elde etmenizi sağlayacak şekilde planlamaktayız.

       

Google adwords ürünlerinizi veya hizmetlerinizi daha kolay pazarlamaya satmanıza yardımcı olur. Sizde global ve yerel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bronz medya ekibi olarak sizlere satış potansiyelinizi arttıracak uzun ve kısa vadede kazandıracak marknızın pazar hacmini ve bilinirliğini arttıracağız. Ekibimizden google adwords hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Google adwords ile binlerce yeni müşteri sizleri bekliyor googlede en üstte rakiplerinizi geride bırakmaya hazır mısınız?Sayfa Bronz Medya tarafından 14.12.2021 21:25:57 tarihinde oluşturuldu. Bu sayfa ve içerikleri dijital zaman damgası ile korunmaktadır.

Dijital Pazarlama Projenizi Şimdi Başlatın!

Dijital dünya sizleri bekliyor. Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Whatsapp İletişim