Kurumsal Kimlik Tasarım

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.!

Bronz Medya Hizmetlerimiz Kurumsal Kimlik Tasarım

Bronz Medya Hizmetlerimiz Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal Kimlik; firmanızın iç ve dış dünya pazarında görünen yüzüdür, fiziksel görünümüzü tamamlar. Marka kimliğine sahip olan firmalar (şirketler) satış hedeflerini rahatlıkla tutturmaktadırlar. Global dünya pazarında satışta en önemli etkenlerden biriside firmanızın kurumsal kimliğini tamamlamış olması gerekir. Kurumsal kimlik denince akla, logonuz, web siteniz, antetli kağıt ve kardvizit tasarımınızın yanında sosyal medya platformlarınızda da kurumsal kimliğinizi yansıtır.

İşletminizi profesyonel bir şekilde göstermek istiyorsanız tutarlı bir kurumsal kimliğin korunması oldukça önemlidir. Belirli renk ve yazı tipi kurumsal kimliğinizin işletmeniz ile aynı ahengi tutmak ve profesyonelliğinizi yansıtma adına çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik ve Marka

Kurumsal kimlik, markanızın fiziksel kimliği olduğunu söylemiştik. Marka kimliğinin doğal olarak şirketin kültürünü amaçlarını ve hedeflerini dahil etmeye yarayacağını belirtmek gerekir. Örneğin google, markasıyla ve kurumsal kimliğiyle de bize gösterdiği gibi canlı, eğlenceli yenilikçi bir kültür ve çalışma alanına sahiptir.Kurumsal Kimlik Ne Kadar Önemli?

Global dünya pazarında en önemli etkenlerden biriside firmanızın kurumsal kimliğini tamamlamış olması gerekir. Kurumsal kimlik; Firmanızın iç ve dış dünya pazarında görünen yüzüdür. Marka kimliğine sahip olan şirketler satış hedeflerini rahatlıkla tutturabilmektedirler. 

Güçlü marka pazarda yer tutar, pazar girişlerini engeller, her satıcı güçlü markayı satmak ister, bunun içinde stok bulundururlar. Güçlü markaya sahip olan işletmeler markalarının daha yüksek fiyata satma olanağı elde eder. Uluslar arası pazarlama yönetmede güçlü markaların başarılı olma olasılığı oldukça yüksektir. Güçlü markaların pazar payı güçsüz olanlara göre daha yüksektir.

  • Marka tüketicisi için çok önemlidir
  • Marka tüketicilerin korunmasını sağlar.
  • Marka tüketiciyi tatmin eder.
  • Marka değer yaratır.
  • Marka pazar hacminizi arttırır.
  • Marka insanlara güven verir


Sayfa Bronz Medya tarafından 16.11.2021 19:53:45 tarihinde oluşturuldu. Bu sayfa ve içerikleri dijital zaman damgası ile korunmaktadır.

Dijital Pazarlama Projenizi Şimdi Başlatın!

Dijital dünya sizleri bekliyor. Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Whatsapp İletişim