Marka Tescilleme

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.!

Bronz Medya Hizmetlerimiz Marka Tescilleme

Bronz Medya Hizmetlerimiz Marka Tescilleme

Marka Tescilleme

Markanızı tescil ettirmeniz, başkalarının onu kullanarak fayda ve kazanç sağlanmasını önler. Yani, marka tescili ile size ait markanın tüm haklarını üzerinize almış olursunuz. Aynı zamanda, markanızı tescil ederek sonrasında lisans verme, miras bırakma ya da devretme hakkına da sahip olursunuz.

Yasalarla koruma altına alınmış tescilli marka, her şeyden önce işletmelerin varlığına ve imajına yönelik olası zararları daha meydana gelmeden engelleme özelliğine sahiptir.

Marka tescili ile markanın kimliği yasal olarak koruma altına alınır. Marka adının, hak sahibi olmayan kişi ve kurumlar tarafında kullanılması durumunda, marka tescilini yaptırmış firma sahibi dava açarak itiraz etme hakkını saklı tutar. Böylelikle hem marka itibarının zedelenmesi hem de haksız kazanç elde edilmesi engellenir.

Marka üreticinin ya da satıcının mal ve hizmetlerinin tanıtmaya rakiplerinden ayırt etmeye ve farklılaştırmaya hizmet eden isim, logo, kavram, sözcük, simge, tasarım, resim ve bütün bunların bileşkesi olan somut ve soyut bir kavramdır.

Marka aynı zamanda işletmeyi  ya da bir ürün ve hizmeti temsil eden bir kimlik ve kişiliktir. Marka gerek kalite gerekse dürüst bir çalışma ve bir iş hacmi sembolü olarak hak sahibi tanıtan işaretler olarak da tanımlanmaktadır. Mal ve hizmetlerle onları tanıtan marka arasında güçlü bir bağ vardır. Bazı mal ve hizmetler markalarıyla bütünleşmiştir.

Marka tescil hizmetimiz ile markanızı koruma altına alın.Sayfa Bronz Medya tarafından 16.11.2021 19:24:36 tarihinde oluşturuldu. Bu sayfa ve içerikleri dijital zaman damgası ile korunmaktadır.

Dijital Pazarlama Projenizi Şimdi Başlatın!

Dijital dünya sizleri bekliyor. Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Whatsapp İletişim