Sultanbeyli Medya

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.!

Bronz Medya Sultanbeyli Medya

Bronz Medya Sultanbeyli Medya

Sultanbeyli Medya

Sultanbeyli Medya Şirketi, kitle iletişiminde medya, bilgi veya bilgileri verileri depolamak ve iletmek için kullanılan iletişim çıkışları ve ya araçlarıdır. Medya basılı yayıncılık, haber, fotoğraf, sinama, yayıncılık(radyo ve televizyon) dijital medya ve reklamcılık gibi kitle iletişim araçlarının bileşenlerini ifade eder.

İnsanlar günlük yaşamlarında sürekli iletişim kurarlar. Çağdaş dünyadaki yaşam türü, bireyleri iletişimin teknik araçlarına daha çok bağımlı kılmaktadır. Çünkü haberleri , düşünceleri, duyguları bildirir. Medya, Görsel sanatları, müziği, tiyatroyu, baleyi, tüm insan davranışlarını kapsar, bilgiyi yayar, eğitir, eğlendirir ya da bilgiye yönelik davranışlardır. Bunun sayesinde insanlar görerek, duyarak, okuyarak edindikleri bilgileri çevresindekilere de yansıtırlar. Bir kısmı olumlu, bir kısmı olumsuz tepkiler gösterirler. O medya aracına gösterdikleri güven oranında tutum ve tavırları da değişiklik gösterebilir. Seçilen bilgileri belleklerinde saklayıp daha sonra bunlara başvurabilirler.

Medyanın temel görevleri; bilgilendirme, yönlendirme, eğitme, duyguları dile getirme, toplumsal ilişki kurma , eğlendirme, uyarma, harekete geçirmektir.

Günümüzde görsel anlamda en aktif kullanılan sosyal medya'dır.Sayfa Bronz Medya tarafından 05.12.2021 21:07:03 tarihinde oluşturuldu. Bu sayfa ve içerikleri dijital zaman damgası ile korunmaktadır.

Dijital Pazarlama Projenizi Şimdi Başlatın!

Dijital dünya sizleri bekliyor. Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Whatsapp İletişim